09378909903 Info@MidiyaSoft.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۱ پرواز مستقیم

تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۱ پرواز مستقیم ( پرواز ترک و ایرانی )

برای مشاهده قیمت تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۱ وارد لینک زیر شوید. 

antalya-tour

 

با رسیدن به ماه های آخر سال ۱۴۰۱ وقت آنست که درباره تور آنتالیا سال پیش رو فکر کنیم و انتظارات تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۱ را بررسی نماییم. در طول سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ خدمات جدیدی به تور آنتالیا اضافه شدند و مطمئنا این خدمات در تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۲ برجسته تر نیز خواهد شد. پرواز ترک مستقیم به فرودگاه آنتالیا و پرواز های ایرانی به فردوگاه اسپارتا و دنیزلی پرواز می کنند, ما در تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۱ مسافران را با ترانسفرهای vip و لیدر مجرب تا هتل همراهی کرده و اقامت لذت بخشی در اتاق های با دید دریا به آن ها هدیه میدهیم.

همچنین برای زوج های عزیز در تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۱ اتاق های honey moon به صورت رایگان رزرو کرده تا سفرشان به آنتالیا یکی از خاطره انگیز ترین سفرهایشان باشد. ما در تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۱ هتل هایی  با استخر آبگرم روباز و خدمات uall به شما با پایینترین قیمت پیشنهاد میدهیم تا سفر رویایی خود به آنتالیا را در نوروز ۱۴۰۱ بهتر از سالهای پیش بسازید.