09378909903 Info@MidiyaSoft.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

تور ترکیه نوروز ۱۴۰۱

تور ترکیه نوروز ۱۴۰۱ شامل استانبول – آنتالیا – آلانیا – مارماریس – بدروم – کوش آداسی و …

برای مشاهده قیمت تور ترکیه نوروز ۱۴۰۱ وارد لینکهای زیر شوید. 

antalya-tour

 

گروه تورهای ویرگول همانند سالهای قبل مجری مستقیم تور ترکیه در نوروز ۱۴۰۱ می باشد, تورهای ترکیبی ترکیه نوروز ۱۴۰۱, تور ترکیه با تعداد شب بالا, تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۱ با پرواز ایرانی و قیمت مناسب و همچنین تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۱ با پرواز مستقیم ترک به فرودگاه آنتالیا و تور آلانیا نوروز ۱۴۰۱ با پرواز مستقیم به فرودگاه قاضی پاشا از جمله تورهای ترکیه نوروز ۱۴۰۱ ما می باشد.

ما هر ساله بهترین آفر تورهای ترکیه را به شما پیشنهاد میدهیم, همراهی مسافران عزیز در سالهای گذشته سبب این شد تا خدمات گروه تورهای ویرگول از بابت رزرو هتل ترکیه, بلیط ترکیه, و خدمات vip ترانسفر همگی به بهترین نحو ممکن اجرا شود.

همچنین سعی بر این داریم که با خدمات متمایز از جمله بلیط بیزینس ترکیه, اتاق های honey moon در بهترین هتل های ترکیه, ترانسفر اختصاصی vip و خدمات cip فرودگاه امام در تور ترکیه نوروز ۱۴۰۱ مسافرین خود را به سفری همراه با رضایت بالا دعوت کنیم.

برخی از تورهای ترکیه نوروز ۱۴۰۱ : تور استانبول نوروز ۱۴۰۰تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۱ پرواز ایرانی – تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۱ پرواز مستقیمتور آلانیا نوروز ۱۴۰۱ – تور مارماریس نوروز ۱۴۰۱ – تور کوش آداسی نوروز ۱۴۰۱ و تور قبرس شمالی نوروز ۱۴۰۱