09378909903 Info@MidiyaSoft.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

تور مارماریس قیمت و اطلاعات کامل

مارماریس یک شهر ساحلی، شهرستان بندر و یک مقصد توریستی در ساحل دریای مدیترانه در جنوب غربی ترکیه، در استان موغله است. مارماریس یکی از شهرهای تعطیلات محبوب ترین ترکیه و بزرگترین استراحتگاه در ساحل دریای اژه است.

با محیط اطراف خود، خط ساحلی طولانی، چشم انداز فوق العاده از تپه کاج پوشیده، خلیج جدا شده و ورودی، سواحل شگفت انگیز، شهرستانها باستان، اسکله و هر نوع جاذبه؛ مارماریس در مورد ۴۰۰،۰۰۰ نفر در طول فصل گردشگری استقبال می کند. مارماریس می توان به عنوان بهشت ​​مدیترانه در نظر گرفته. مارماریس یک مرکز مهم برای گردشگری قایق بادبانی و سفر آبی است. مارماریس دارای اتصالات آسان و به خوبی ساخته شده است به فرودگاه نزدیک در دالامان، و در جاده ها به موغله، داتچا و فتحیه. حمل و نقل در شهر است که به خوبی سازمان یافته است.

مارماریس بزرگتر از رفت و آمد مکرر به طور متوسط ​​شما است، بنابراین آن را تعجب آور نیست که چیزهای زیادی برای عرضه. تنظیم در ساحل فیروزه ترکیه، آن را به یک تفرجگاه ساحلی هوشمند و یک شهر قدیمی جذاب با قلعه های تاریخی، و همچنین تمام رستوران مدرن، کافه ها و باشگاه پر جنب و جوش شما می خواهم انتظار. و، به راحتی، محل نیز با ساحل که صنبدس در تمام طول رفت و آمد مکرر می آید.
ساحل فعالیت محور

پارگی کیسه آب با نخل بسته بندی شده با کافه ها، رستوران ها و کافه اجرا می شود تقریبا به طول کامل از ساحل باریک مارماریس، است که از شن و ماسه های آتشفشانی و سنگریزه ساخته شده است. مقدار زیادی از sunloungers، به علاوه وسعت پر از ورزشهای آبی وجود دارد. نوار در نهایت می پیوندد تا با لانگ بیچ، که امتداد ۱۰ کیلومتر به کشور همسایه ایچملر (Icmeler) – یک اتوبوس dolmus می تواند به شما وجود دارد اگر شما می خواهید یک تغییر صحنه.
ماساژ حاملگی سبک ترکیه

سفر به حمام ترکی سنتی، یا حمام، عملا دور این قطعات واجب است. جلسات معمولا شامل بخار به دنبال یک rubdown-loofah است مانند و یک ماساژ صابون. قدیمی ترین حمام ترکی در اینجا ۱۶ قرن سلیمانیه حمامی است که در راه رفتن فاصله از بازار بزرگ است، اما بسیاری از هتل ها رفت و آمد مکرر نیز ارائه این سرویس است.
Daytrips به شهر رودز

کمتر از یک ساعت دور توسط ادم بددهن و ماجراجو جزیره یونانی رودز و پایتخت آن، رودز تاون است. یک تور پیاده روی از شهر قرون وسطی قدیمی تیک تیک کردن مناظر بالای آن، قلعه جنگهای صلیبی و خیابان از شوالیه سنگفرش شده، همراه با آکروپلیس یونان و سالن آمفی تئاتر روم. فقط به یاد داشته شما گذرنامه نیاز به عنوان شما کشورهای در حال تغییر.

تور مارماریس
تور مارماریس

 

معرفی تور مارماریس

مارماریس ارائه می دهد یک فرصت بزرگ برای سازندگان تعطیلات با لوکس هتل مارماریس مارماریس و آپارتمان ها، رستوران ها، کاباره ها و مراکز خرید. مارماریس رفت و آمد مکرر تعطیلات ساحل پرتکاپو با طیف گسترده ای از هتل ها است، بنابراین شما به احتمال زیاد یک هتل که مناسب بودجه خود را پیدا کنید. این واقعا جای تعجب نیست مارماریس در محبوبیت با سواحل آن شنی، شب زنده داری پر جنب و جوش و امکانات عالی برای خانواده ها، زوج ها و گروه به طور یکسان رشد کرده است. تعطیلات در مارماریس می تواند به عنوان فعال و یا آرام به عنوان دوست دارید، سواحل چندین فعالیت های ورزشی آب و همچنین نزدیک پارک آبی است که ارائه دهنده سرگرمی های مقرون به صرفه برای تمام سنین.

چیزهایی که در مارماریس بی پایان هستند. یک روز بزرگ در سواحل مارماریس، یک روز سرگرم کننده در پارک های آب مارماریس، یک شب پر جنب و جوش در کاباره مارماریس، سفر با قایق روزانه به Dalyan بازرگانی، جیپ سافاری، شرکت به قایق روزانه سفرهای ساخته شده به coves های نزدیک، ورزشهای آبی، دوچرخه سواری ، شرکت به تور مارماریس روستا و غذا خوردن در رستوران ها با کیفیت مارماریس بالای ۱۰ چیز برای انجام در تور مارماریس می باشد.

ایچملر (Icmeler) رفت و آمد مکرر ساحل زیبا تنها ۸ کیلومتر از رفت و آمد مکرر بزرگ و پر جنب و جوش مارماریس است و عمدتا هم در نظر گرفته. این جنگلهای کاج آسمان با تمام فضای هر دو دریای مدیترانه و دریای اژه تزریق و واقعا زیبا در مقابل افت کوه ها با شکوه است.

بسیاری از سواحل شنی و خلیج دیدنی و جذاب در داخل و اطراف مارماریس وجود دارد. سفر با قایق های روزانه برای خلیج جدا شده و برای دالیان سازمان یافته است. مارینا قایق بادبانی یکی از بزرگترین در ترکیه است و خدمات کشتی به طور منظم به جزیره یونانی رودز وجود دارد.

تور مارماریس
تور مارماریس


بسیاری از مکان برای اقامت در ساحل دریا واقع شده است. صدها نفر از ساحل دریا و لوکس رستوران، دیسکو در سطح جهانی و میله جذب هزاران نفر از مسافران است. برای برخی از مواد غذایی سنتی ترکیه، انتخاب گسترده ای از mezes (استارت)، زیتون کباب نفت drizzled و خمیر بر بیابان مانند “باقلوای” و “kunefe”، تمام که با مخلوطی از دریای مدیترانه، خاورمیانه و تأثیرات آسیای مرکزی تزریق می در دسترس از بسیاری از ترکیه رستوران ها، کوره و میخانه ها.

غذا خوردن در مارماریس است فوق العاده است. مارماریس پر از رستوران ها و کافه ها با کیفیت است. بسیاری از رستوران ها و کافه ها تور مارماریس در کنار ساحلی و منطقه قلعه مارماریس واقع شده است. شما قادر به پیدا کردن هر نوع از مواد غذایی و آشامیدنی و غذاهای جهان برای سلیقه شما. Netsel مارینا منطقه بسیار ایده آل برای یک شام رمانتیک با مناظر و لوکس رستوران آرام آن است. موسیقی و کافه نوار فرصت زندگی می کنند برای زوج ها و یا گروه های بعد از شام نیز وجود دارد.

مارماریس شب زنده داری پر جنب و جوش است و مقدار زیادی از کافه، دیسکو و کاباره ها برای انتخاب وجود دارد. بسیاری از کاباره مارماریس شب دور نیست کسانی که در ایبیزا فراهم می کند. شما ممکن است هر نوع موسیقی برای طعم و مزه خود را پیدا کنید. شب دیوانه و وحشی مارماریس در خیابان نوار و Uzunyali ساحل متمرکز شده است. همچنین بسیاری از کافه های کوچک با کیفیت و بارها در کنار اسکله وجود دارد.

مراکز خرید به خوبی ساخته شده و ارائه مارک های بزرگ و فرصت هایی را برای مهمانان خود. چرم، طلا و جواهر، نام تجاری لباس، فرش، صنایع دستی، راحت الحلقوم و سوغات مغازه ها از منافع اصلی در خرید مارماریس هستند.

 

همانطور که برای سواحل و استراحتگاه در مارماریس. مارماریس دارای سواحل فوق العاده است. در حدود ۶ مایل از سواحل نفس گیر و کریستال آب روشن در مارماریس که شروع از مرکز مارماریس به ایچملر (Icmeler) وجود دارد. تفرجگاهها ساحل با رستوران های بزرگ، کافه ها و بارها به انتظارنشسته بودند. یک روز بزرگ در سواحل مارماریس یکی از بهترین چیزهایی که در مارماریس است.

مارماریس خلیج مواجه جنوب غرب و دروغ در مقابل عظمت دریای مدیترانه و انواع جزایر کوچک زیبا مانند جزیره Paradise بود. در سرزمین اصلی، طیف وسیعی از کوه های سبز خلیج از باد غالب محافظت می کند. آب در مارماریس گرم و روشن است. گردشگران ممکن است انواع ورزش های آبی در مارماریس در سواحل مارماریس مانند اسکی روی آب، غواصی، سواری بنان، طناب چتربازی و بیشتر پیدا کنید. یا اگر دوست دارید استراحت و لذت بردن از آفتاب احساس، سواحل Mamaris و سواحل ارائه بهترین گزینه.

دو سواحل اصلی مارماریس. مارماریس ساحل شهری و مارماریس لانگ بیچ (Uzunyali) و ساحل اصلی ایچملر (Icmeler)، ایچملر (Icmeler) ساحل تمام ارائه خدمات با کیفیت، آب و ماسه خوب است. گردشگران ممکن است مراکز ورزشی آب در مارماریس و سواحل اطراف آن از طریق نقاط زرد در چادر زرد را پیدا

سواحل در مرکز مارماریس
مارماریس ساحل شهری
مارماریس شهری ساحل محبوب ترین، پر جنب و جوش، رنگارنگ و سرگرم کننده ساحل در مارماریس با شن و ماسه و آب روشن است. این ساحل جهان شمول ترین و شهری در مارماریس و در طول مرکز مارماریس. این نزدیک ترین ساحل به مرکز مارماریس است. مارماریس شهری ساحل ساحل شنی شهری واقع فقط با مارماریس مرکزی است، بنابراین گردشگران قادر به فرو کردن در دریا هر زمان که آنها می خواهید. ساحل رایگان و انواع سازمان و حوادثی که توسط شهرداری مارماریس مارماریس در طول سال برگزار می شود.

ساحل مارماریس شهری

لانگ بیچ مارماریس (Uzunyali)
Uzunyali ساحل، همچنین به عنوان لانگ بیچ شناخته شده است درست در کنار مارماریس شهری ساحل در Uzunyali (لانگ بیچ) است که همچنین گردشگران قادر به فرو کردن در دریا هر زمان که آنها می خواهید واقع شده است. لانگ بیچ امتداد در امتداد خط ساحلی شنی بسیار طولانی در حدود ۱۰ کیلومتر است. تا ایچملر (Icmeler). ساحل Uzunyali شنی simmers در دمای مدیترانه خوب از آوریل تمام راه را به نوامبر و پوشش می دهد تمام خط ساحلی مارماریس، به شما مقدار زیادی از اتاق به کشش در. ترافیک رایگان سرریزهای تفرجگاه با کافه ها، رستوران ها، کافه ها و مغازه ها برای کفش، عینک آفتابی و سوغاتی، به عنوان این رفت و آمد مکرر شوید که شما همه چیز شما برای تعطیلات ساحل کامل نیاز دارند ساخته شده است.

مارماریس ساحل طولانی

سواحل اطراف مارماریس
ایچملر (Icmeler) ساحل – ۸ کیلومتر است. از مرکز مارماریس
ایچملر (Icmeler) منطقه منطقه ساحل محبوب ترین در مارماریس قرار گرفته است و ۸ کیلومتر است. در غرب مارماریس و حمل و نقل بسیار آسان است. ایچملر (Icmeler) خیره beachgoers با ماسه های طلایی خوب آن است. در ایچملر (Icmeler)، شما می توانید خود و خورشید در ساحل فوق العاده ایچملر (Icmeler) نهفته است که بعدی به روشن و آب های نیلگون، جمع آوری که میزبان هزاران ورزش های آبی متفاوت است. ساحل ایچملر (Icmeler) ارائه می دهد ۶ کیلومتر است. شن و ماسه طلایی خوب در محیط صلح آمیز، و در ساحل است هر شب تمیز اطمینان حاصل کرد که آن را کاملا تر و تمیز هر روز صبح. استخدام یک سایبان برای استراحت در ساحل، و یا پرش در پشت یک جت اسکی، قایق موز، رینگو، جفت چوب اسکی روی آب یا هر یک از دیگر تجهیزات ورزش های آبی موجود است. تحسین مناظر از یک parasail در آسمان و یا استخدام یک قایق کوچک برای برخی از ماهیگیری. شما همچنین می توانید غواصی آیا شما یک مبتدی و یا یک متخصص، که آن هم یک راه عالی برای بچه ها خود را کردن ساحل برای یک روز است.

ساحل ایچملر (Icmeler)

مقصد Turunc ساحل – ۲۱ کیلومتر است. از مرکز مارماریس
مقصد Turunc در غرب مارماریس واقع شده است. مقصد Turunc دارای یک پرچم آبی فوق العاده (محیط زیست صدا) ساحل واقع در بین نورد جنگلی تپه ها و کوه و دارای یک لاجوردی و دریا آرام، که بیش از تپه ها را می توانید در طرف دیگر از خلیج دیده می شود.

ساحل مقصد Turunc

ساحل کلئوپاترا از Sedir جزیره (Cedrae) – 16 کیلومتر است. از مرکز مارماریس
ساحل کلئوپاترا یکی از زیبا یکی دیگر از منطقه و از جزیره کلئوپاترا (Sedir جزیره) واقع در حدود ۱۶ کیلومتر است. از مارماریس. ساحل کلئوپاترا بسیار مشهور است برای شن و ماسه طلایی آن است.

ساحل کلئوپاترا

Kumlubuk ساحل – ۲۷ کیلومتر است. از مرکز مارماریس
Kumlubuk واقع شده است ۶ کیلومتر است. دور از Turunc. حمل و نقل از طریق دریا از مارماریس در دسترس است. Kumlubuk ارائه می دهد پانوراما با ماهیت آن است. منطقه بسیار محبوب است با دریا روشن و شن و ماسه فوق العاده است.

ساحل Kumlubuk

Orhaniye – Kiz به Kumu ساحل – ۳۶ کیلومتر است. از مرکز مارماریس
ساحل Kizkumu یکی از زیبا ترین سواحل منطقه است. ساحل Kizkumu است که در شهر Orhaniye، حدود ۲۸ کیلومتر واقع شده است. از مارماریس. گردشگران ممکن است در طول وسط خلیج راه رفتن. با توجه به افسانه ای، یک خانمی بود که در عشق وجود دارد و او تلاش می کند تا از طریق دریا عبور برای رسیدن به عشق او با پر کردن دامن او با ماسه. و هنگامی که او را از شن و ماسه است، او غرق می شود.

ساحل Kizkumu

Cennet (بهشت) جزیره ساحل
Cennet (بهشت جزیره یک شبه جزیره همه پوشیده از جنگل است. آن را در یک نیم سفر ساعت از تور مارماریس است. این یکی دیگر از توقف گودال برای روزانه مهمانان سفر با قایق است. همچنین حقوق بازنشستگی و رستوران ها و همچنین وجود دارد. آن را به عنوان فوق العاده در نظر گرفته شنا و منطقه تفریحی.

Gunnucek ساحل
Gunnucek 2 کیلومتر است. به دور از مارماریس و معروف با جنگل منحصر به فرد خود (Liquidamber orientalis) در. نفت جمع آوری شده از درختان در پزشکی و صنعت عطر استفاده می شود.

Ciftlik ساحل
حمل و نقل به روستای Ciftlik حدود دو ساعت از طریق دریا است. عمدتا ملوانان را انتخاب کنید این منطقه را برای اقامت. با ساحل ماسه های بزرگ و رستوران ها کنار دریا، آن را جذب بازدید کننده. همچنین یک جزیره کوچک در خلیج وجود دارد.

ساحل Ciftlik

Boncuk یارو ساحل
نه کیلومتر به دور از Camli روستا (نزدیک Sedir جزیره)، شما ممکن است به Boncuk یارو می رسند. یارو بسیار محبوب است. از آن است که آب تمیز و آرامش. یک مرکز در ساحل برای بازدید کنندگان وجود دارد. منطقه محبوب برای شنا است.

 

مارماریس قلعه، واقع در مرکز ارزش دیدن دارد. هستند بسیاری از مکان های تاریخی و شهرستانها باستان به دیدن نیز وجود دارد. مارماریس همواره یک شهر ساحلی و تجارت مرکز مهم برای قرن ها با توجه به محل آن بر روی نقطه تقاطع دریای اژه و مدیترانه دریاهای بوده است. تاریخچه مارماریس شروع می شود که حل و فصل اول را آغاز کرده با ورود یک قبیله به منطقه از ۳۴۰۰ سال قبل از میلاد. اگرچه معلوم نیست که مارماریس تاسیس شد، اما در قرن ۶ قبل از میلاد شهرستان به عنوان Physkos شناخته شده بود و آن را بخشی از کاریا بود.

مارماریس یک دریای اژه و مدیترانه آب و هوا معمولی است. تابستان گرم است و زمستان بارانی است. گرمترین ماه جولای و آگوست می باشد. تور مارماریس طول می کشد باران زیادی در پاییز و زمستان.

 

 

 • بسیاری از شرکت های تور محلی ارائه سفرهای مانند:
 • مارماریس به افسس
 • جیپ سافاری – رانندگی در اطراف کوه های اطراف مارماریس و بازدید از روستاهای، آبشارها و سواحل زیبا. یک تور در سراسر شبه جزیره از Bozburun به جنوب مارماریس معمولا ترکیبی از یک سفر به سد شنی Kızkumu، پایین را ببینید، “خارج” بخش برای اطلاعات بیشتر. ارزش بزرگ سرگرم کننده روز در مورد ۲۵TL در هر فرد.
 • مارماریس به افسس ۹۵ TL
 • حمام ترکی – حمام ترکی سنتی (همام) با سونا، پوست بدن، ماساژ فوم و ماساژ با روغن. از ۲۰TL هر فرد از جمله حمل و نقل به و از حمام.
 • شب ترکیه – شب سرگرمی با غذای سنتی ترکی، رقص و سرگرمی از جمله رقصنده شکم. بسیاری از هتل ها انجام شب ترکیه خود و قیمت ها از ۱۵-۳۰TL برای بوفه و سرگرمی.
 • همچنین، سفر به مناطق دور مانند دالیان ساحل لاک پشت و گل حمام، Pamukkale به، لیکیا و غیره
 • بسیاری از مغازه ها فروش علوفه توریستی معمول و همچنین تخصص های محلی مانند لذت ترکیه، فرش و غیره بسیاری از مارک لباس در ارائه جعلی است و بسیار ارزان است اما کیفیت می تواند شگفت آور خوب (اندازه قبل commiting به خرید، به ویژه هنگامی که
 • بررسی خرید در بازار). مراقب باشید از دی وی دی دزدان دریایی و بازی به عنوان بسیاری از نمی خواهد با وجود اطمینان از فروشندگان کار.
 • چرم واقعی را می توان برای یک قیمت خوب خریداری اگر شما آماده برای چانه زدن است. شروع قیمت ها به طور معمول حداقل ۲-۳ بار قیمت نهایی!
 • آرایش مو و درمان های زیبایی ارزش زیادی هستند اما برحذر باشید از مسائل مربوط به بهداشت خال کوبی اگر شما تصمیم به طور دائم امضا شود.
 • برای مواد غذایی، است یک سوپر مارکت بزرگ در پایان جاده اصلی قبل از بندر و لنگرگاه نام Tansas که سهام تقریبا همه چیز از جمله مارک های بین المللی وجود دارد. Tansas است یک شرکت خواهر caled میگروس که دارای دو فروشگاه در مارماریس، یکی در بندر و یکی دیگر از فروشگاه بزرگتر در نزدیک جاده اصلی به ساختمان مارماریس دادگاه. هایپر مارکت دیگر در جاده اصلی فراتر از حومه آرموتالان واقع شده است، از Kipa divison ترکیه تسکو است ارائه می دهد طیف عظیمی از محصولات با نام تجاری بین المللی و خود با قیمت های رقابتی.

 

مارماریس طول می کشد باران زیادی در پاییز و زمستان.

مارماریس هزاران سرگرم کننده و فعالیت های هیجان انگیز برای گروه، زوج ها و خانواده فراهم می کند. آرامش و یا یک نوع پرماجرا از یک روز تعطیل، دیوانه و یا شب زنده داری آرام، محل اقامت در استراحتگاه لوکس و یا بودجه از هم جدا هتل ها، گردشگری قایق بادبانی، گردشگری ورزش، جهانگردی زیست محیطی و یا گردشگری غواصی … تعطیلات مارماریس یک انتخاب ایده آل به ویژه برای گردشگران از انگلستان، اسکاندیناوی، هلند و روسیه است.شما می توانید یک کروز روزانه مصرف شما را در سراسر coves های فیروزه ای، خط ساحلی کوهستانی، خرابه های شهرستانها باستان، و یک غار (تنها ورودی است که از دریا) اطراف مارماریس با توقف در ساحل از برگ Cennet Adası ( “بهشت جزیره “-actually یک شبه جزیره رسما به نام ییلدیز، با این حال آن را یک راه اتصال به بقیه سرزمین اصلی)، که محصور خلیج مارماریس ندارد. فقط یکی از قایق بادبانی (که ظرفیت ۲۰ نفر) است که می تواند همه در کنار اسکله از مرکز شهرستان پیدا شده است، شما به راحتی می توانید آنها را با تابلوهای خود را به رسمیت شناخته و بازار سیاهی-که سعی خواهد کرد تا شما را متقاعد به تور خود را، اما اساسا تمام تورهای یکسان هستند. تور انجام خلیج در مد ضد جهت عقربه های ساعت (به عنوان مثال مقصد Turunc اول، جزیره بهشت ​​آخرین) ممکن است ارزشمند به دنبال، به عنوان بسیاری از تور در اطراف خلیج در جهت عقربه های ساعت رفت و آمد کردن، و در نتیجه شما لازم نیست که به با صدها نفر از شود دیگران که قایق دیگر و جو در زمان تمام وقت. کتاب و یا خرید یک صندلی حداقل یک روز قبل. چنین گشت حدود ۲۵ TL هر نفر در تابستان ۲۰۱۰ هزینه (از جمله از غذا). این نوع از کروز ارزش زیادی است، اما حتی بهتر از زمانی با تمام فراگیر نوشیدنی های محلی که می تواند در هیئت مدیره باشد گران بار یک قایق ارائه شده است!

خدمات ما در تورهای مارماریس ترکیه

 • قیمت تور مارماریس
 • تور لحظه آخری
 • تور مارماریس ارزان
 • تور ترکیه
 • قیمت تور مارماریس
 • بلیط مارماریس
 • رزرو هتل در مارماریس

ارسال پاسخ