09378909903 Info@MidiyaSoft.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

گروه تورهای ویرگول

پرتال جامع سفر به ترکیه از مجموعه سایت های گروه تورهای ویرگول با بهره گیری از دانش و تجربه کارشناسان و متخصصان با سابقه حوزه گردشگری, فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز نمود.

این پرتال مرجع جامع اطلاع رسانی و معرفی هتلها, تورها و اطلاعات شهرهای ترکیه و حاوی نقشه ها, وضعیت آب و هوا, اطلاعات شهری و اقلیمی, مکان های تاریخی , دیدنی و … می باشد.

گروه تورهای ویرگول با توجه و اهتمام ویژه به امر بهینه سازی و سئو پرتال جامع سفر به ترکیه ( TurkeyTourz.net ) و با بروز رسانی مطلوب و ارائه مطالب مفید و کارآمد مفتخر است که این پرتال رتبه اول را در نتیجه جستجوی کلمات کلیدی مانند: درباره شهرها, نقشه, آب و هوا, دیدنی ها, اسامی هتل ها و تورها, کسب نموده و بدینوسیله با کاهش هزینه های فروش و تبلیغات در بخش بازاریابی هدف خود را در حمایت از آژانس ها, فعالان و علاقمندان حوزه گردشگری تحقق بخشیده است.

بدین منظور برای برسازی بستر مجازی مناسب و مورد اعتماد مسافران, تنها از آژانس های دارای مجوز بند ب ثبت نام به عمل آمده و درج آگهی در پرتال میسر است.

از تمامی آژانس های مسافرتی و گردشگری محترم سراسر کشور عزیزمان ایران دعوت می شود برای آگاهی از شرایط ثبت نام و درج آگهی از طریق تماس تلفنی یا ایمیل با ما در ارتباط باشند.

توجه به گردشگری تامین سلامت, پویایی و ارتقاء وضعیت اقتصادی, فرهنگی, اجتماعی و سیاسی کشورمان است, همگی در بهبودش بکوشیم.

۰۹۱۲۳۵۸۲۲۳۰

Virgoul.Tours@Gmail.com

ارسال پاسخ