09378909903 Info@MidiyaSoft.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

هتل کارات‌ پارک استانبول

هتل کارات‌ پارک استانبول Caratpark Hotel Taksim جز هتل های ۳ ستاره استانبول است.

با اقامت در هتل Caratpark در مرکز استانبول خواهید بود. میدان تقسیم و مسجد سلیمانیه، بازار بزرگ، کاخ توپکاپی در تزدیکی این هتل هستند. هتل دارای ۵۶ اتاق با امکانات رفاهی می باشد. در اتاق های هتل بار، تلویزیون و ماهواره هم وجود دارد. اتاق های هتل دارای سرویس اینترنت بی سیم هم می باشند. تمام اتاق ها دارای سرویس بهداشتی و حمام هستند. در حمام اتاق ها سشوار هم وجود دارد. اتاق ها دارای سیستم امنیتی اند و سرویس دهی به اتاق های هتل هم روزانه انجام می شود. هتل دارای امکانات تفریحی از قبیل سونا و باشگاه ورزشی می باشد. از دیگر امکانات رفاهی هتل می توان به دربان، خدمات تور و سرویس اینترنت اشاره کرد. میهمانان هتل می توانند برای صرف غذا به رستوران هتل بروند و با حتی غذایشان را در اتاقشان میل کنند. انواع نوشیدنی ها هم در بار هتل سرو می شود.

برای رزرو هتل کارات‌ پارک استانبول و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور استانبول و تور ترکیه با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستند.

هتل کارات‌ پارک استانبول
هتل کارات‌ پارک استانبول

موقعیت مکانی

این هتل در تقسیم واقع شده و تا موزه ی هنری تقسیم و میدان تقسیم ۱۵ دقیقه فاصله دارد. هتل تا کاخ Dolmabahce و برج گالاتا ۳ کیلومتر فاصله دارد.

امکانات هتل

هتل دارای باشگاه ورزشی و رستوران و بار می باشد. صبحانه در هتل به صورت بوفه سرو می شود. هتل دارای سرویس اینترنت بی سیم است. هتل دارای پذیرش ۲۴ ساعته و سونا و مرکز تجاری هم می باشد.

امکانات اتاق ها

هتل دارای ۵۶ اتاق با تمام امکانات رفاهی می باشد. اتاق ها دارای سرویس اینترنت اند و در اتاق ها تلویزیون و ماهواره و بار هم وجود دارد. سرویس دهی به اتاق های هتل انجام می شود و در اتاق ها قهوه ساز هم وجود دارد. هتل دارای امکانات تفریحی مثل یاشگاه ورزشی و سونا و استخر هم می باشد و میهمانان هتل می توانند با استفاده از این امکانات اوقات خوشی را در این هتل داشته باشند.

دیگر هتل های استانبول را در این لینک مشاهده کنید.

هتل کارات‌ پارک استانبول
هتل کارات‌ پارک استانبول

امکانات هتل کارات‌ پارک استانبول

سرویس وای فای، مرکز تجاری، دربان، رختشورخانه، رستوران و بار، صبحانه جداگانه، سونا، سیستم امنیتی، پذیرش ۲۴ ساعته، میهمانان هتل نمی توانند حیوانات خود را وارد هتل کنند.

 

آدرس و تلفن هتل کارات‌ پارک استانبول

  • Address: Inonu Dist. Yedi Kuyular Ave. Kuzu Kulagi St. No.20 , Taksim, Sisli, Istanbul, Turkey 34407
  • Phone: +90 212 361 9301

 

برای رزرو هتل کارات‌ پارک استانبول و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستند.

ارسال پاسخ