09378909903 Info@MidiyaSoft.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

هتل کنراد استانبول

هتل کنراد استانبول Conrad Istanbul Bosphorus جز هتل های ۵ ستاره استانبول است.

در مرکز استانبول اقامت کنید. هتل کنراد استانبول در Besiktas در نزدیکی پارک Yildiz است و دارای دکوراسیون داخلی بسیار شیکی است و بهترین امکانات و خدمات را در اختیار گردشگران قرار می دهد. این هتل در مرکز شهر استانبول واقع شده و مشرف به بسفر و قسمت آسیایی شهر استانبول می باشد. در تراس هتل یک بار وجود دارد. هتل کنراد استانبول دارای استخر در فضای باز است و تا دریا فاصله ای ندارد. اتاق های لوکس هتل دکوراسیونی شیک دارند و مبله هستند. تمام اتاق ها دارای حمام مرمری با تمام امکانات می باشند. در اتاق ها تلویزیون و ماهواره و قهوه ساز وجود دارد. رستوران Manzara برای صبحانه و نهار و شام سرویس ارائه می کند و انواعی از غذاهای مدیترانه ای در آن سرو می شود. این رستوران رو به بسفر است. در لژ لابی هتل کنراد استانبول هم انواع کیک و شکلات سرو می شود. یک بار در طبقه ی چهاردهم هتل است که انواع نوشیدنی ها در آن سرو می شود. این هتل که در سال ۲۰۱۵ به عنوان یکی از هتل های خوب شهر استانبول انتخاب شده است. همچنین هتل دارای زمین تنیس و باشگاه ورزشی مجهز می باشد. اسکله ی قایق های تفریحی در ۷۵۰ متری هتل واقع شده است. کاخ Dolmabahce عثمانی هم تا این هتل ۱۰ دقیقه فاصله دارد. ایستگاه تراموا Kabatas تا هتل ۲۰ دقیقه فاصله دارد.

برای رزرو هتل کنراد استانبول و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور استانبول و تور ترکیه با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستند.

هتل کنراد استانبول
هتل کنراد استانبول

اتاق های دارای سرویس اینترنت بی سیم، تلویزیون و ملحفه های مصری هستند. این هتل در نزدیکی اسکله ی قایق های تفریحی است و در اطراف آن رستوران های مختلفی واقع شده اند. هتل کنراد استانبول به مراکز خرید استانبول نزدیک است. مرکز خرید بزرگ Cevahir هم با ماشین ۱۰ دقیقه تا هتل فاصله دارد.

دیگر هتل های استانبول را در این لینک مشاهده کنید.

امکانات هتل کنراد استانبول

  • امکانات تفریحی در فضای باز : استخر در فضای باز، تراس
  • امکانات تفریحی: سونا، زمین تنیس، باشگاه ورزشی، سولاریوم، استخر سرپوشیده،
  • غذا و نوشیدنی: رستوران و بار، امکان صرف صبحانه در اتاق
  • اینترنت : هتل دارای سرویس اینترنت بی سیم است.
  • پارکینگ: هزینه استفاده از پارکینگ برای هر روز ۸ یورو است.
  • خدمات: سرویس اتاق ها، کرایه اتومبیل، صرافخانه، خدمات تورها، خدمات بلیط، دستگاه خود پرداز، دربان، پرستار کودک، سالن کنفرانس، اتوشویی، مرکز تجاری، فکس و کپی، سالن زیبایی، سوئیت عروس، اتاق های وی آی پی، فروشگاه، سیستم گرمایشی، پذیرش ۲۴ ساعته، رختشورخانه، اتوشویی، سیستم امنیتی، آسانسور، سیستم تهویه، اتاق هایی که سیگار کشیدن در آن ها ممنوع است. روزنامه، سوئیت خانوادگی
  • زبان: ایتالیایی – فرانسوی – انگلیسی – عربی
هتل کنراد استانبول
هتل کنراد استانبول

اطلاعات مهم در خصوص رزرو هتل کنراد استانبول

ساعت تحویل اتاق : ۱۴:۰۰

ساعت تخلیه اتاق ها : ۱۲:۰۰

هتل تا فرودگاه ۲۲ کیلومتر فاصله دارد.

تعداد طبقات: ۱۵

تعداد اتاق: ۵۹۰

ولتاژ اتاق ها : ۲۲۰

این هتل در سال ۱۹۹۲ ساخته شده است است. و در سال ۲۰۰۲ بازسازی شده است .

کودکان و تخت اضافه : هزینه استفاده از تخت اضافه برای هر شب ۲۵ یورو است. استفاده از تخت مخصوص کودک برای کودکان زیر ۲ سال رایگان است. استفاده از تخت های موجود در اتاق برای کودکان زیر ۱۸ سال رایگان است. در هر اتاق امکان وجود یک تخت اضافه وجود دارد. هزینه های اضافی با هزینه کلی محاسبه نمی شود و باید به طور جداگانه محاسبه شود. برای استفاده از تخت اضافه و یا تخت مخصوص کودک باید از قبل با مدیریت هماهنگ کرد.

میهمانان هتل نمی توانند حیوانات خود را وارد هتل کنند.

تمامی اطلاعات این هتل از دو وب سایت معتبر Booking و Agoda جمع آوری و تقدیم شما عزیزان شده است.

هتل کنراد استانبول
هتل کنراد استانبول

آدرس و تلفن هتل کنراد استانبول

  • Address: Cihannuma Mahallesi Saray Caddesi No: 5 Besiktas, Besiktas, 34353 Istanbul, Turkey
  • Phone: +90 212 310 2525

 

برای رزرو هتل کنراد استانبول و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستند.

ارسال پاسخ