021-22228581 virgoul.tours@gmail.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

تور آنکارا و قیمت ها

اطلاعات و قیمت های تور آنکارا به زودی در این ضفحه قابل دسترس است.

آنکارا یک شهر کوچک از چند هزار نفر بود، عمدتا زندگی در اطراف قلعه آنکارا، در آغاز قرن ۲۰٫ سرنوشت شهرستان در استانبول را اشغال کردند تغییر کرده است، هنگامی که مصطفی کمال آتاتورک و دوستان خود را ساخته شده آنکارا مرکز جنبش مقاومت خود را در برابر متفقین در سال ۱۹۲۰، و پارلمان به نمایندگی از مردم ترکیه تاسیس شده است، در برابر دولت عثمانی کنترل متفقین پس از جنگ جهانی اول پس از موفقیت در جنگ استقلال ترکیه، دولت در استانبول و امپراتوری توسط مجلس ملی کبیر ترکیه در آنکارا در سال ۱۹۲۳ را لغو کرد، و جمهوری ترکیه ایجاد شده است. هنگامی که شما در آنکارا مدرن از ۵ میلیون نفر امروز نگاه کنید، تقریبا همه می بینید پس از آن ساخته شده است.

تور آنکارا
تور آنکارا

 

خدمات ما:

 • قیمت تور آنکارا
 • تور لحظه آخری
 • تور ارزان
 • تور ترکیه
 • قیمت تور ترکیه
 • بلیط آنکارا
 • رزرو هتل در آنکارا

 

اطلاعات و قیمت های تورهای آنکارا به زودی در این ضفحه قابل دسترس است.ن، مساجد گنبدی شکل و یک قلعه پرتلالو، نه تنها پایتختت ترکیه بلکه گوهری پنهان در قلب آن است. در سال های اخیر مرمت ها زندگی جدیدی به ساختمان های ترکیه بخشیده و بسیاری از این ساختمان های بازسازی شده به گالری های هنری، رستوران و یا مراکز خرید تبدیل شده اند. این شهر جاذبه هایی از قبیل پارک های و فواره های بزرگ، بازارهای متعدد، قایق سواری، قهوه خانه ها، گالری های هنری و رستوران های مجلل دارد و جاذبه های جادویی از شرق ارائه می کند.

 

این به این معنا نیست که آنکارا تاریخ ندارد. واقع در مرکز آناتولی، تاریخ آنکارا به هزاره دوم پیش از میلاد می رود. قدم به قدم از هیتی ها، فرنگیها، لیدیها، ایرانیان، یونانیان، غلاطیان، رومی ها، بیزانس و ترکان هنوز وجود دارند.

نام آنکارا از کلمه سلتیک از Ancyra نشات گرفته، به معنی لنگر. دلیل اصلی استفاده از نام لنگر در شهرستان داخلی است که قطعا شناخته شده نیست، اما چند اسطوره مختلف وجود دارد. پادشاه میداس، که لمس همه چیز را به طلا در اساطیر تبدیل شده است، در سایت باستانی گوردیون، در حومه آنکارا خاک سپرده شد.

اگر شما در حال سفر از طریق فرودگاه Esenboga آنکارا، به زمینه های گسترده ای اطراف نگاه کنید. این جایی است که تیمور لین سلطان عثمانی بایزید یکم در ۱۴۰۲ شکست داد، در نبرد بزرگ آنکارا. منطقه Esenboga نام خود را نگه می دارد از آن به بعد، به عنوان یکی از ژنرال های معروف تیمور و فرمانده ناوگان فیل معروف خود “ایسین BOGA” پایه خود را در اینجا قرار داده است.

آنکارا توسط عثمانی در ۱۴۰۳ مجددا دستگیر و از آن زمان تحت کنترل ترکیه باقی مانده است.
FeaturesEdit

به غیر از شهر قدیمی در داخل و اطراف ارگ نزدیک اولوس و محله زاغه نشینان برنامه ریزی نشده توسط مردم از مناطق روستایی در پنج دهه گذشته ساکنان، از آنکارا است، که به شهر استان ۲۰،۰۰۰ نفر در روزهای اولیه از جمهوری بود، یک سرمایه به دلیل موقعیت استراتژیک خود را در قلب کشور هدف ساخته شده است. تاریخ حل و فصل در منطقه هزار سال قدیمی است.

بزرگترین ادعای شهرت از شهر استفاده می شود نژاد محلی دارای موی بلند از بز پس از نام سابق شهرستان (کاموای موی خرگوش) به نام، که از منسوجات موهر با کیفیت بالا تولید شد، امروز تنها جایی که شما می توانید آنها را در نقطه شهرستان چمن در کنار یک تبادل شبدر برگ در بزرگراه غرب به شکل مجسمه های زیبا است.

آنکارا اینکه شهرستان جوان و مدرن باعث می شود او یک مشکل هویت روبرو هستند. افزایش جمعیت از چند هزار تا چند میلیون در کمتر از یک قرن بدان معنی است که تقریبا همه در اینجا از جای دیگری است. پیدا کردن یک “از Ankarali” بومی چالش برانگیز است، به عنوان یک نتیجه. جمعیت و فرهنگ آنکارا، بنابراین، مخلوطی از همه چیز ترکیه ارائه می دهد، با مردم از ریشه از تمام شهرستانها ترکیه است.
OrientationEdit
مربع Kizilay: آنکارا

آنکارا کاملا شهرستان های بزرگ، با شهرها و محله از شخصیت های خود را متفاوت است. در شیوه ای بسیار ساده، ترین جاذبه های این شهرستان از طریق طولانی آتاتورک بلوار اجرا، در حال اجرا و غواصی در شهرستان شمال به جنوب. شروع از میدان اولوس، رفتن به سمت جنوب در آتاتورک بلوار، شما Kizilay، Kavaklidere و سپس Cankaya نیست برسد. به عنوان شما را از طریق این مناطق یک به یک عبور، استانداردهای مشخصه را افزایش دهد.

اولوس مرکز تاریخی آنکارا، با اکثر موزه ها، ساختمان اولیه جمهوری، و قلعه باستانی آنکارا است. در حال مرکز ظریف ترین جمهوری در آغاز قرن ۲۰، در حال حاضر در منطقه جذابیت خود را ترک کرده است، و یک کثیف، محله شلوغ است. مگر در مواردی که شما به دنبال برای واقعی ارزان، (به جای برخی از انتخاب های خاص) برای ناهار خوری، تسهیلات و یا شب زنده داری توصیه نمی شود. در صورتی که شما علاقه مند به دریافت احساس چگونه زندگی یک بار در آنکارا، پیدا شد Hamamonu منطقه، محله تازه ترمیم شده با خانه های قدیمی آنکارا می باشد. نقطه معروف برای Ankarans محافظه کار، راه رفتن را از طریق خیابان های سنتی باریک، و جرعه قهوه ترک خود را در یک خانه چوبی تاریخی، به خصوص در شب. آیا انتظار نیست برای پیدا کردن الکل در Hamamonu.

بعد، Kizilay مرکز طبقه کارگر آنکارا است. Kizilay میدان معروف، پس از در حال حاضر تخریب “هلال احمر” ساختمان ستاد به نام، مرکز سیاسی آنکارا است. در طول دهه، بسیاری از تظاهرات و تظاهرات در میدان حتی امروز گرفته است، و این مرکز از تظاهرات سیاسی است. بسیاری از جاده ها و خیابان های اطراف Kizilay بهتر با پای پیاده را کشف کرد، و بسیاری از رستوران ها بودجه، کافهها، کافه ها، و باشگاه طعم های مختلف وجود دارد. سقاریه از Caddesi (سقاریه جاده) یک منطقه عابر پیاده کثیف با ماهیگیری، فروشندگان خیابانی و رستوران ها است. تصویب بیش از ضلع جنوبی ضیا گوک آلپ از Caddesi، جاده خودرو موازی، و شما را به منطقه اطراف یوکسل از Caddesi (یوکسل جاده) برسد. این محله عابر پیاده یک منطقه چپ گرا است، با چند مراکز فرهنگی، کافه ها، بارها، رستوران ها و کتاب فروشی ها. بسیاری از مردم محلی به دنبال کیفیت اجتناب اولوس و Kizilay.

ادامه جنوب، منطقه پس Kizilay و تا Kugulu قسمت (قو پارک) Kavaklidere، به سادگی به شناخته شده منطقه Tunali است (Tunali حلمی از Caddesi / جاده به موازات آتاتورک، بلوار و مردم محلی به سادگی نام آن را و در اطراف به عنوان Tunali.) این منطقه جهان وطنی تر، باز فکر، و محبوب در میان جوان است. خیابان پر از تماس کافه ها، رستوران ها، بارها به سنگ سالن می باشد.

بالا رفتن از Kugulu پارک (قو پارک)، تصویب به آرژانتین خیابان و در پایان، سمت چپ به Filistin خیابان. این دو که در آن کافه پایان بالا و رستوران ها پیدا شده است، پر از جوجه آنکارا و ظریف رفتن وجود دارد برای دیدن و دیده می شود. علاوه بر جنوب، شما در رسیدن به برج Atakule در Cankaya نیست، مرکز دیپلماتیک آنکارا، با کاخ ریاست جمهوری و بسیاری از سفارتخانه ها. از Kugulu پارک به بالا، بهترین پارک آنکارا تراز وسط قرار دارد، یعنی Segmenler پارک و باغ گیاه شناسی، علاوه بر کوچک اما درمان Kugulu پارک.

به جای این هم ترازی در آتاتورک بلوار بهسلیولر منطقه، غرب Kizilay تیک بزنید. ۷ جاده (۷٫Cadde) و حدود یک دانش آموز محور و منطقه خانوادگی و دوستانه با مغازه ها، کافه ها و رستوران است.

تور آنکارا
تور آنکارا

غرب بیشتر، از طریق اسکی شهیر جاده، شما را از طریق محله یک بار حومه بیلکنت، Umitkoy و Cayyolu، که شهرهای مدرن جدید، کمتر از یک مورد توجه گردشگران هستند عبور کند، اما ارائه می دهد ناهار خوری خوب و شب زنده داری. بازدید از پارک از Caddesi، مناطق تازه مرکز شب زنده داری ایجاد شده است.
گرفتن AroundEdit

آنکارا به خوبی توسط یک سیستم حمل و نقل عمومی خوب در ارتباط است. اپراتورهای اتوبوس های خصوصی و دولتی برای حمایت خود را به رقابت بپردازند و هستند، dolmus “ارائه دهندگان حمل و نقل کامیون که tranfers سریع ارائه دهد و شما را وادار به نقاط اتصال شما وجود دارد. مترو زیرزمینی ‘مترو’ بسیار کارآمد که بین حومه های بیرونی و ASTI، ترمینال اتوبوس بین ایالتی اجرا می شود. آب و هوای آنکارا تاکسی به راحتی در دسترس هستند و احتمالا بهترین راه برای رسیدن به مقصد خود، برای بار مسافر فقیر نسبتا ارزان است.
ClimateEdit

عنوان هر بخش دیگری از کوهستانی آناتولی، آنکارا آب و هوای قاره. زمستان سرد و برفی معمولا هستند. دما معمولا زیر نقطه انجماد در طول این فصل است، اما به ندرت قطره زیر -۱۵ درجه سانتی گراد در شب. با تشکر از سطوح پایین رطوبت نسبی، تابستان گرم و خشک راحت تر از مناطق ساحلی ترکیه می باشند. دمای روزانه به طور متوسط ​​در وسط تابستان در حدود ۳۰ درجه سانتی گراد. دمای روزانه می تواند ۳۵ درجه سانتی گراد برسد و بالاتر است، اما شایع نیست و معمولا تا بیش از چند روز. شبهای تابستان سرد هستند، هر چند، بنابراین مطمئن شوید که به حداقل ژاکت کش باف پشمی با شما به پوشیدن خارج از منزل. بهار و پاییز مرطوب ترین فصل، اما با مقدار بارش سالانه ۴۱۵ میلی متر (به عنوان مثال، آب و هوای نیمه خشک)، شما بعید است به خیلی مرطوب در طول سفر خود به آنکارا، به هر حال.
مطلع INEDIT
منظره مدرن از آنکارا، به عنوان از راه مشاهده و منجر به آنتکابیر
توسط planeEdit

آنکارا Esenboğa فرودگاه بین المللی (ESB) واقع شده است حدود ۲۸ کیلومتری شمال شرقی شهرستان. پروازهای بین المللی در فرکانس و دامنه نسبتا پایین – جدا از خطوط هوایی ترکیه (THY)، لوفت هانزا، هواپیمایی اتریش و بریتیش ایرویز ارائه پروازهای مستقیم هاب اروپا مربوطه می باشند. ایران ایر همچنین دارای دو پرواز هفتگی به تهران. برای حمل دیگر پرواز به ترکیه، یک پرواز به استانبول لازم است، به دنبال انتقال هوا به آنکارا توسط خطوط هوایی ترکیه و یا آنادولو جت (هزینه نام تجاری کم از خطوط هوایی ترکیه).

ترمینال فرودگاه با نام تجاری جدید در سال ۲۰۰۷٫ افتتاح شد این ویژگی های بسیاری دروازه، یک سیستم پارکینگ منظم تر، و به طور کلی، جریان ترافیک بهتر است. جاده اتصال فرودگاه آنکارا به جاده کمربندی است نیز به طور کامل بازسازی شده است.

اتوبوس فرودگاه توسط Belko هوا، که عمل یک ناوگان از مربیان مدرن اداره می شود. تعداد اتوبوس ۴۴۲ است و آن را در مکان های مختلف از جمله ASTI (که در آن اتوبوس های بین شهری ترک)، Kızılay (مرکز شهرستان) و اولوس (مرکز تاریخی از شهرستان، نزدیک به موزه ها و حمام) متوقف می شود. قیمت ۸ TL است. اتوبوس ۴۴۲ اجرا می شود در یک حلقه و اتوبوس ترک اغلب (تقریبا هر ۲۰ دقیقه). ممکن است که به این اتوبوس از هر توقف خود را به فرودگاه. بلیط را می توان در اتوبوس پس از سوار شدن خریداری شده است. توجه داشته باشید که اطلاعیه ها تنها در ترکیه ساخته شده و شما ممکن است هر کارکنان انگلیسی زبان پیدا کنید. این اقتصادی ترین روش برای رسیدن به مرکز شهرستان، پس از آن شما می توانید یک تاکسی را است. درایو تاکسی از فرودگاه به مرکز شهرستان باید در حدود ۶۰ تا ۸۰ TL، هزینه بسته به مقصد خود را.
توسط trainEdit

آنکارا پایانه شرق از سیستم سرعت بالا راه آهن ترکیه (YHT)، با قطار مکرر سریع به قونیه است، و از طریق تور آنکارا اسکیشهر به تور استانبول پندیک. قطار به اسکیشهر و تور آنکارا را ۹۰ دقیقه و کسانی که در ایستگاه در عرض ۳-۵ کیلومتر از مراکز شهر خود هستند، به طوری که آنها در روز سفر آسان است. قطار به استانبول را ۳½ ساعت به پندیک، در ۲۵ کیلومتری شرق مرکز شهرستان و شامل انتقال ۹۰ دقیقه: صفحه استانبول را مشاهده کنید. پندیک مناسب برای فرودگاه استانبول سابیها گوچن (۱۰ کیلومتر، تاکسی یا اتوبوس) است.

مقصدهای شرق آنکارا توسط قطار شبانه آهسته خدمت کرده است، خدمات اصلی که به دیاربکر و کورتالان (در گونی کورتالان اکسپرس)، به ارزروم و قارص (به DOGU اکسپرس)، و به تاتوان (به Vangölü اکسپرس)، پس از ان توسط dolmus به ون .

برای بار و رزرو (به شدت توصیه می شود) را ببینید ترکیه وب سایت راه آهن در tcdd.gov.tr. توجه داشته باشید که ایستگاه راه آهن آنکارا است تا حدی برای بازسازی تا ۲۰۱۸٫ تاثیر اصلی در خدمات انتظار می رود که بسته:

 • قطار YHT به قونیه، اسکیشهر و استانبول پندیک عمدتا تحت تاثیر؛
 • خدمات بیشتر به مشرق داشته جایگزین اتوبوس به ها Irmak 60 کیلومتری شرق شهرستان، و زمان دگرگون شده؛
 • برخی از خدمات خط اصلی لغو یا محدود، به عنوان مثال های Cukurova اکسپرس به Adana؛
 • اکثر قطار حومه لغو شده است.

به دلایل دیگر، قطار بین المللی به ایران، سوریه و عراق همه به طور نامحدود به حالت تعلیق. با این حال به گرجستان آموزش می دهد، به حالت تعلیق در سال ۱۹۹۳، ممکن است در سال ۲۰۱۷ از سر زمانی که خط قارص-تفلیس باز می شود.

ایستگاه راه آهن ۱ کیلومتر SW از سه ماهه های قدیمی، و ۳ کیلومتر NW از Kızılay است. بسیاری از اتوبوس های عمومی و dolmuses درست در مقابل ایستگاه متوقف کند. نزدیکترین مترو، در حدود ۱ کیلومتر فاصله در لبه محله قدیمی، اولوس است. آگاه باشید که خدمات مترو نیز در حال ساخت و ساز ایستگاه مختل کرده است.
توسط busEdit

اگر شما از مکان های دیگر از استانبول سفر، شما اتوبوس سریع، ارزان و مدرن را پیدا خواهد کرد.

اتوبوس خاتمه در ایستگاه اتوبوس (otogar) به نام ASTI (تلفظ USH فلنجد و تقریبا به طور انحصاری به عنوان چنین محلی شناخته شده است؛ تور آنکارا Şehirlerarası ترمینال ISLETMELERI) ایستاده برای “آنکارا میانشهری ترمینال”. بسیاری از شهرستانها در ترکیه اتوبوس مستقیم به پایتخت ترکیه، و اتوبوس بسیار سریع تر از قطار در ترکیه. از استانبول به آنکارا، سفر با اتوبوس ۵ ساعت طول می کشد در اطراف و یکی از راه های کرایه حدود ۳۵ TL است. صدها نفر از شرکت کار اتوبوس به هر نقطه در ترکیه. شرکت با میز بلیط بزرگتر در Asti بیشتر از زمان راحت تر، اما گران تر هستند.

آسته به میدان Kızılay و تعدادی از دیگر مکان های مرکزی توسط یک خط مترو متصل می شود. همچنین رایگان اتوبوس اتهام به Kızılay (و تعدادی از مکان های دیگر) اجرا شده توسط دولت ASTI وجود دارد. آنها از پشت ساختمان اصلی ترک.

با پشتیبانی کامل انگلیسی: NeredenNereye.com – بلیط اتوبوس (۱۲۰ شرکت های اتوبوس بلیط) [۱]
مطلع aroundEdit

این شهرستان دارای یک شبکه متراکم اتوبوس های عمومی، مترو دو خط به نام آنکارا Metrosu و یک خط راه آهن حومه واحد به نام آنکارا Banliyö Treni.

برای گردشگران، سیستم حمل و نقل عمومی آنکارا، به ویژه شبکه اتوبوس های عمومی، می تواند مشکل باشد به شکل، به دلیل نقشه نادر است و تمام اطلاعات در ترکیه است. و نه هر گونه دسترسی ارائه شده برای مسافران معلول در هر شکلی از حمل و نقل عمومی وجود دارد. اتوبوس و مترو تمایل به در ساعات عجله بسیار شلوغ است، به خصوص در روزهای دوشنبه و جمعه.

اگر شما به خوبی می دانم این شهرستان، حمل و نقل عمومی، به ویژه مترو، یک راه ایده آل، آسان، سریع و ارزان به اطراف به ویژه برای مسافت های طولانی تر است. برای مسافت های کوتاه تر تاکسی یک راه آسان، سریع و ارزان به این جهان.
توسط busEdit

دو نوع از اتوبوس های عمومی در آنکارا وجود دارد. کسانی اجرا شده توسط شهرداری آنکارا به نام آنکارا BELEDİYE Otobüsleri (EGO) و کسانی اجرا شده توسط یک شرکت خصوصی به نام آنکارا ÖZEL هالک Otobüsleri (از Oho). شما می توانید این دو نوع با رنگ های خود را دارا هستند. اتوبوس EGO-اجرا سفید و آبی هستند در حالی که اتوبوس از Oho اجرا آبی هستند. هر دو نوع این اتوبوس های عمومی استفاده از همان شبکه اتوبوس و اتوبوس متوقف می شود.
آنکارا شهری BusesEdit

آنکارا شهری اتوبوس، به نام آنکارا BELEDİYE Otobüsleri (EGO)، متشکل از یک شبکه گسترده و متراکم اتوبوس، و متعلق به اداره شهرداری تور آنکارا .

سیستم پرداخت های اتوبوس ها برای شهرداری در کارت های مغناطیسی چند استفاده که آن هم برای مترو استفاده می شود. با شروع از کوچکترین در دسترس است که کارت ۲-واحد که هزینه ۳٫۵۰ TL است، کارت ۳-واحد که هزینه ۵٫۲۵ TL، کارت ۵-واحد که هزینه ۸٫۷۵ TL، کارت ۱۰-واحد که هزینه کارت ۱۷٫۵۰ TL و ۲۰ واحد که هزینه ۳۵٫۰۰ TL [2]. انتقال با کارت های مغناطیسی در یک مدت زمان ۴۵ دقیقه بین خطوط اتوبوس و خطوط مترو با هزینه ۰٫۵۹ TL امکان پذیر است. کارت های مغناطیسی می تواند در اتوبوس نمی شود خریداری و به قبل در دکه ها و ایستگاه های مترو خریداری شود.

متاسفانه، هیچ متوقف می شود و نقشه ها در اتوبوس و ایستگاه های اتوبوس نمایش داده و نه از طریق صدا در اتوبوس اعلام کرد. با این حال، یک وب سایت ترکیه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای برنامه ریزی سفرهای اتوبوس جلوتر از زمان وجود دارد.
آنکارا غیر شهری BusesEdit عمومی

آنکارا غیر شهری عمومی اتوبوس، آنکارا ÖZEL هالک Otobüsleri (از Oho)، متشکل از یک شبکه اتوبوس گسترده و متراکم، توسط یک شرکت خصوصی اداره می شود.

سیستم پرداخت های اتوبوس ها برای غیر شهری است با پول نقد. بلیط، است که فقط یک بلیط یک طرفه است، در اتوبوس در هزینه ۲٫۴۰ TL خریداری شده است.

متاسفانه، هیچ متوقف می شود و نقشه ها در اتوبوس و ایستگاه های اتوبوس نمایش داده و نه از طریق صدا در اتوبوس اعلام کرد.
DolmuşEdit

Dolmuş مینی بوس اجرا خصوصی هستند. آنها به عنوان رایج اتوبوس و در مسیرهای خاص خود را دارند اجرا کنید. گوون پارک در میدان Kizilay توقف اصلی dolmuş است، در حال اجرا همه طرف از مرکزی آنکارا. شما می توانید در داخل و خارج هر نقطه بر روی مسیر خود را دریافت کنید، و آنها را به همان شیوه شما گرفتن یک تاکسی را با دست خود را متوقف کند. قیمت محدوده را بر نقطه مبدأ و مقصد خود را، اما به طور معمول بیش از دو تا سه لیره.
توسط trainEdit
آنکارا MetroEdit

آنکارا مترو، به نام تور آنکارا Metrosu، متشکل از سه (چهار، اگر شما تعداد Batıkent-OSB Törekent به عنوان یک جدا خط) خطوط مترو، که Ankaray و تور آنکارا مترو که متعلق به اداره شهرداری آنکارا به نام [۴].

خط راه آهن سبک غرب به شرق به نام Ankaray و از شمال به جنوب سنگین راه آهن آنکارا خط مترو هر دو خط بیشتر زیرزمینی هستند و در Kızılay station.Currently تقاطع، ممکن است به تمام ایستگاه های با یک پرداخت.

و Dikimevi – در Ankaray خط بین ASTI (آنکارا میانشهری اتوبوس ترمینال آنکارا Şehirlerarası ترمینال ISLETMESI) اجرا می شود. خط ۸٫۷ کیلومتر طول (۸٫۰ زیرزمینی و ۰٫۷ کیلومتر راه آهن سطح) است و دارای ۱۱ ایستگاه stations.Except امک، تمام ایستگاه در زیر زمین می باشد.

آنکارا مترو متشکل از سه خط (M1-M3). M1 خط (Kızılay-Batıkent) 14 کیلومتر طول دارد و آن را تا ۱۲ stations.In فور ۲۰۱۴، M3 خط به عنوان یک فرمت را باز کرد. M2 خط (Kızılay-Koru) دارای ۱۱ ایستگاه و آن را ۱۶ کیلومتر است. از قضا، این خط دارای یک ایستگاه به نام MTA (شرکت که اجرا می شود نیویورک مترو) M3 خط (Batıkent-OSB Törekent) به عنوان یک فرمت به M2 line.To باز رسیدن به این خط از M2، قطار ترک (آمد از Kızılay) در Batıkent و حرکت به مسیر دیگر.

پرداخت برای مترو در کارت های مغناطیسی چند استفاده که آن هم برای اتوبوس شهری استفاده می شود بر اساس؛ با شروع از کوچکترین در دسترس است که کارت ۲-واحد که هزینه ۳٫۵۰ TL است، کارت ۳-واحد که هزینه ۵٫۲۵ TL، کارت ۵-واحد که هزینه ۸٫۷۵ TL، کارت ۱۰-واحد که هزینه کارت ۱۷٫۵۰ TL و ۲۰ واحد که هزینه ۳۵٫۰۰ TL [5]. انتقال با کارت های مغناطیسی در یک مدت زمان ۷۵ دقیقه بین خطوط اتوبوس و خطوط مترو با هزینه ۰٫۶۷ TL امکان پذیر است. کارت های مغناطیسی را می توان در دکه ها و ایستگاه های مترو خریداری شده است.

تمام ایستگاه ها هر دو در یک صفحه نمایش (در قطار جدیدتر استفاده می شود در M2 و M3) و با صدا در مترو اعلام کرد.
آنکارا حومه RailwayEdit

آنکارا حومه راه آهن (آنکارا Banliyö Treni) متشکل از یک خط در حال اجرا در شبکه راه آهن ملی و متعلق به راهآهن ترکیه اداره می شود. آن را بین Sincan اجرا می شود در غرب، از طریق مرکز شهرستان، به کایاس در شرق. خط ۳۷ کیلومتر طول، همه آن را بالاتر از زمین، و دارای ۲۶ ایستگاه است. بدون نقاط مورد علاقه برای بازدید کنندگان در این مقصد حومه، اما Sincan تبادل با خدمات YHT خط اصلی است. خدمات حومه در حال حاضر به شدت از ایستگاه اصلی و بازسازی آهنگ مختل، احتمالا تا ۲۰۱۸٫

پرداخت به صورت نقدی در ایستگاه یک بلیط یک طرفه (۲٫۳۵ TL) یا بازگشت (۴ TL) برای.
توسط taxiEdit

تاکسی های متعدد در آنکارا و تشخیص توسط رنگ زرد و کلمه TAKSI در بالای ماشین هستند. همه تاکسی ها دارای مجوز حرف T در صفحات مجوز خود را.

کرایه نشان داده شده است در متر با توجه به مسافت طی شده را می خواند. سوار شدن در ۲٫۲۰ TL شروع خواهد شد و نرخ ۱٫۹۰ TL در هر کیلومتر است. نرخ برای روز و شب یکسان هستند. اوج انجام شده است.

گاهی اوقات، برخی رانندگان تاکسی حاضر به شروع متر و سعی کنید به مذاکره با قیمت ثابت، به خصوص با گردشگران است. اما بیشتر رانندگان تاکسی تاکسی، در همه زمان شروع خواهد شد. شما باید از این کابین جلوگیری از و به سادگی یکی دیگر را به عنوان شما را تقریبا به طور قطع به پایان خواهد رسید پرداخت بیش از حد. بسیاری از رانندگان تاکسی، حتی اگر بسیار کمی از آنها صحبت به زبان خارجی، به مقصد و دستورالعمل درخواست خود را درک کنید. به آنها بگویید که پس از آن برای قرار دادن مسافت سنج است. رانندگان تاکسی به طور معمول با مسافت سنج کار می کنند، به طوری که آنها خواهد شد جای تعجب در تمام زمانی که شما از آنها بخواهید به آن را در. تاکید به راننده تاکسی که شما برای از قیمت متر قبل از گرفتن در پرداخت.

همیشه سعی کنید برای متوقف کردن یک تاکسی است که در حال عبور از در جاده و یا پیدا کردن یک ایستگاه تاکسی مشروع است.

اگر شما با شهرستان آشنا کنید و ببینید که شما یک توریست، راننده تاکسی ممکن است یک مسیر انحرافی به منظور به شما اتهام بیشتر رانندگی کنید. اصرار بر رفتن به قسمت است که شما می خواهید، و یک نقشه به آنها مقصد خود را نشان می دهد، برای جلوگیری از یک مسیر انحرافی.

همچنین مراقب باشید که تمام تاکسی مورد نیاز به پلاک تعیین شده با حرف T جدا از رنگ زرد است.

مراقب باشید در چه یادداشت شما آنها را برای دست پرداخت شود. برخی از رانندگان تاکسی تور آنکارا تلاش کرده اند تا وانمود کند که توجه داشته باشید ۵۰ لیره که تحویل داده شد فقط توجه داشته باشید ۵ لیره بود. گاهی اوقات رانندگان تاکسی در واقع ممکن است همچنین قادر به rip کردن یادداشت شما آنها را بدهد، و به شما بگویم آن است خوب نیست، به منظور ایجاد آنها را به شما توجه داشته باشید در ۵۰ لیره دست. بنابراین، مطمئن شوید یادداشت ها پاره پاره نیست، و در واقع یکی از سمت راست قبل از شما آنها دست. انجام کلاهبرداری سریع فروش خود را بخرند و همچنین اجازه نمی دهد آنها را به دور از قیمت بالا به فرقه بالاتر است.

ارسال پاسخ