021-22228581 virgoul.tours@gmail.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

تور قونیه قیمت و اطلاعات کامل تورها

تور قونیه زمانی پایتخت سلجوقیان روم، در زبان ترکی آنادولو Selçukluları، یک وضعیت که امروز قابل مشاهده در بسیاری از میراث معماری شناخته شده بود. شاعر ایرانی و صوفی متفکر “مولانا” و یا مولانا نیز در شهرستان در طول این دوره حل و فصل.

با وجود رشد سریع در سال های اخیر، و از ورود بسیاری از دانش آموزان از خارج از شهر در دانشگاه بوغازی (سلسوک UNIVERSITESI)، در سال ۱۹۷۵ تاسیس شد، قونیه هنوز هوا از یک شهر آناتولی استانی حفظ کرده است. حتی اگر هجوم گردشگران از غرب قابل توجهی افزایش یافته بازدید کنندگان هنوز هم در آرامش، و لازم نیست که به رنج می برند زحمتی آنها در استانبول است. در حرکت نزولی شاید این واقعیت است که افراد کمتری انگلیسی (یا هر زبان خارجی دیگر) صحبت می کنند، اما مهمان نوازی طبیعی مردم قونیه معمولا باعث می شود تا برای آن است. مراقب باشید با رانندگان تاکسی، که گاهی هیچ scruples مورد پاره کردن بازدید کنندگان به شهرستان خود را داشته باشد. تور قونیه است همچنین یکی از بسیاری از شهرستانها محافظه کار در ترکیه با زنان بیشتر سر خود را پوشش روسری (هر چند بازدید کننده متوجه خواهید شد که تعداد زنان تحت پوشش است که شاید کمی بالاتر از ۵۰٪). لباس فروتنی اگر شما می خواهید به تناسب با جمعیت محلی، اگر چه بسیاری از مردم خواهد خفاش پلک اگر شما را انتخاب کنید به.

تور قونیه
تور قونیه

 

این شهرستان نهفته در زمین کاملا مسطح، تنها به استثنای یک تپه کوچک به نام Alaattin Tepesi در مرکز از شهرستان که در واقع یک تپه انسان ساخته شده، بنا در دوره سلجوقی ساکنان بسیار نجیب به راحتی می تواند این شهرستان را تماشا زیر از کاخ خود. تقریبا هیچ چیزی از کاخ باقی مانده و تپه حال حاضر به عنوان پارک مرکزی است، که یک یک بسیار دلپذیر و سایه عمل می کند.

 

دیدنی ها در تور قونیه

مولانا موزه / آرامگاه مولانا (مولانا Müzesi)، (هنگامی که در مرکز شهر در اطراف مولانا CAD.، فقط به دنبال نشانه هایی به سوی مولانا Muzesi)، [۵]. ۰۹:۰۰-۰۵:۰۰٫ این باید ببینید مقصد توریستی قونیه آرامگاه معروف عارف / صوفی / متفکر مولانا است (همچنین به عنوان به عنوان مولانا در ترکیه شناخته شده است، و یا با نام کامل مولانا جلال الدین محمد بلخی-مولوی در ادبیات انگلیسی)، و همچنین به عنوان موزه همسایه که نمایش آثار از زندگی خود و زمان خود است. موارد بر روی صفحه نمایش در محدوده موزه از نسخه های خطی قدیمی، دست نوشته نسخه هایی از قرآن به برخی از وسایل مولانا. همچنین بر روی صفحه نمایش آلات موسیقی مورد استفاده در زمان خود، و همچنین آثار هنری متعدد دوستیابی از دوران سلجوقی است. آیا زحمت گرفتن راهنمای صوتی به عنوان آن را بسیار خسته کننده است. ۳ TL. ویرایش

همچنین از علاقه به مسافر کنجکاو، به ویژه برای کسانی که به دنبال فرصتهای عکاسی منظره و یا یک پیاده روی کوتاه از طریق یک محله معتبر، بخش هایی از شهرستان است که احاطه موزه مولانا هستند. از آنجا که این محله است نه کاملا با زمان های اخیر نگه داشته، آن را هنوز هم حفظ احساس واقعی از روز قدیمی تر با کوچه های تنگ و خانه های از معماری های قدیمی، تقریبا با اهمیت تاریخی.

واقع ۵/۶ بلوک های شهرستان به دور از موزه، همچنین می توانید دیگر ساختمان های تاریخی و مساجد دوستیابی از قرن ۱۲th و ۱۳TH سلجوقیان ترک پیدا (مهم ترین یکی از این “İplikçi Camii” است).

مسجد Iplikçi (İplikçi Camii). این مسجد قدیمی است که قدمت از قرن ۱۳th حدود ۵۰ سال پیش برقرار شد و هنوز هم برای مراسم دعا باز است. این یک مثال خوب از معماری سلجوقی به در Konya دیده می شود، به راحتی بین مرکز شهرستان و موزه مولانا واقع شده است. رایگان. 

اینس مناره موزه (اینس مناره، به معنای واقعی کلمه، مناره نازک)، علاءالدین میدانی،  ۹۰ ۳۳۲ ۳۵۱ ۳۲ ۰۴، [۶]. TU-سو ۰۸:۳۰ ۱۲:۳۰ pm/1:30pm-5:30pm. اینس مناره باقی مانده از یک مدرسه قرن ۱۳th (مدرسه) ساخته شده توسط سلجوقیان آناتولی است. واقع در نزدیک به مرکز شهرستان در نزدیکی انتهای شمالی “علاءالدین Tepesi”، این مناره و اطراف آن ساختمان های کوچک امروز به عنوان یک موزه است که نمایش آثار مختلف از دوره سلجوقی و دوره عثمانی خدمت می کنند. این یک جاذبه توریستی معروف است، با توجه بیشتر به معماری زینتی قابل توجه است که به خوبی در طول قرن ها حفظ شده است. 

علاءالدین هیل (علاءالدین Tepesi). این تپه مصنوعی است که توسط سلطان سلجوقی علاء الدین کیقباد ساخته شده است. امروز آن می ایستد درست در وسط از شهرستان، و عمدتا به عنوان یک پارک است. حتی اگر تپه کوچک و یا پارک در آن ممکن است در خود بسیار جالب است، دو مکان به دید ۱) مسجد علاءالدین، و ۲) بقایای کاخ های قدیمی با ساخت و ساز تا حدی خاکی واقع در شمال از تپه – این ساختار قدیمی از عناصر با چتر بتن محافظت می شود. 

میرما. میرما منطقه قونیه نهفته است که تا حدودی دور از مرکز شهرستان، با ساخت و ساز سبک تر، ویلا زیبا و سبز تر است. نام “میرما” نیز به محل پیک نیک محبوب واقع در گوشه ای دور از منطقه میرما اشاره دارد. در نزدیکی این منطقه پیک نیک چند ساختمان های تاریخی برای دیدن، که برخی از آنها از “طاووس بابا Türbesi” و “Ateşbazı Türbesi” وجود دارد. 

سلجوقی کاخ باقی مانده است. تور قونیه سلجوقی کاخ باقی مانده است، (در علاءالدین Tepesi هیل). فقط یک بخش کوچکی از کاخ سلجوقی علاءالدین باقی مانده است. ساخته شده توسط سلطان سلجوقی Kilicarslan II، ترمیم توسط سلطان سلجوقی علاءالدین Kekubad. RESTAURATION در حال انجام است (مه ۲۰۱۶). ویرایش

ژاپن Parki، سو DEPOSU ایستگاه تراموا، [۷]. یک پارک دوستی ساخته شده در یک همکاری مشترک میان شهرداری از کیوتو، ژاپن، و Konya. اگرچه سبک * متمایل به سمت ژاپنی *، آن را واقعا بیشتر از یک طرح پان آسیایی. این بخش شامل چند جریب، همراه با معابد (پاگودا)، استخر و آبشار های کوچک، و غیره این مورد علاقه برای تصاویر روز عروسی است. یک رستوران بزرگ وجود دارد (که ظاهرا بودجه نگهداری از پارک) فروش، از همه چیز، همه چیز را از گوشت مرغ و گاو fajitas به غذای سنتی ترکیه وجود دارد. ویرایش

سنت پل کلیسای کاتولیک Alaadin Tepesi، بین ایستگاه تراموا Alaadin و Zaafer. می توان آن را از خیابان دیده می شود. کلیسا عامل تنها در Konya را ترک کرد. توسط کارگران راه آهن ایتالیایی ساخته شده در ۱۹۱۰ و در حال حاضر مراقبت توسط دو راهبه خوشحال ایتالیایی، کلیسا به طور عمده در خدمت نیازهای معنوی از گروه تور و تعداد انگشت شماری از مهاجران مسیحی است. توده ترین روزهای یکشنبه ۱۰:۰۰-۱۲:۳۰٫ بین ماه مه و سپتامبر، خدمات اغلب روزها با توجه به گروه های زائران از دیدن تقریبا هر روز وجود دارد. تماس برای اطلاعات: ۰۳۳۲۳۵۳۶۲۲۶ (ترکی تلفن همراه). بین دو راهبه، آنها می توانند به ایتالیایی، فرانسوی، آلمانی، انگلیسی و ترکی، اما به درجات مختلف ارتباط برقرار کند. اگر شما یک فرصت برای پاسخ ندارد، فقط نشان می دهد و زنگ زنگ. یکی از راهبه ها است که معمولا وجود دارد برای باز کردن دروازه. با توجه به پارانویا مردم محلی در مورد راهبه بودن مبلغان، آنها تنها اجازه می دهد ترک ها را به از روزهای چهارشنبه و جمعه ۱۴:۳۰-۱۵:۳۰ بازدید هنگامی که خدمات در حال برگزار نمی شود.

 

خدمات ما برای سفر به قونیه

  • قیمت تور قونیه
  • تور لحظه آخری
  • تور ارزان قونیه
  • تور ترکیه
  • قیمت تور
  • بلیط
  • رزرو هتل در قونیه

ارسال پاسخ