021-22228581 virgoul.tours@gmail.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

درباره تور کوش آداسی

تور کوش آداسی قیمت ها و توضیحات

به معنی جزیره پرنده، ارائه می دهد یک محیط بسیار عالی برای تعطیلات تور کوش آداسی فراموش نشدنی. لبخند گرم ترکیه به شما خوش آمد به این پر جنب و جوش، رفت و آمد مکرر جهان وطنی واقع در سواحل غرب ترکیه – ۹۰km جنوب ازمیر. کوش آداسی برای بودن یکی از شهرستانها جذاب ترین اژه مشهور، به عنوان آن را نزدیک به سایت های تاریخی مهم مانند افسس، معبد آرتمیس، الهه آرتمیس، خانه مریم مقدس، هفت چه کسی در خواب Didyma، Priene، Miletos است – اصلی زمان های قدیم، و آن را پایه ایده آل برای کشتی های کروز دریای اژه است.
کوش آداسی دارای آب و هوای مدیترانه ای معمولی با تابستانهای گرم و زمستانهای معتدل، ارائه یک فصل گردشگری طولانی است. این شهرستان در آفتاب برای ۳۰۰ روز از سال، که آن را به یک مقصد تعطیلات کامل می کند غرق.

تور کوش آداسی
تور کوش آداسی

معرفی تور کوش آداسی

کوش آداسی نه تنها کاملا نزدیک به سایت های مهم تاریخی واقع، آن را نیز معروف برای آن سواحل زیبا، شب زنده داری پر جنب و جوش و مهمان نوازی از آن مردم است. کوش آداسی تبدیل به یکی از استراحتگاه گسترده ترین ترکیه از ریشه های ساده خود را به عنوان یک دهکده ماهیگیری و یک روز فوران وجود دارد با امکانات بی پایان پر – مشاهده یکی از بسیاری از سواحل، نمونه غذاهای ترکی خوشمزه، فروشگاه در بازار بزرگ رنگارنگ، چلپ چلوپ در اطراف در یکی از waterparks، استراحت بی سر و صدا، درمان خود را به یک حمام ترکی و یا لذت بردن از زندگی شبانه پر جنب و جوش در ارائه.
گشت و گذار مانند سفر با قایق، پارک آبی، جیپ سافاری، غواصی و اسب صفری اطمینان از عمل بسته بندی شده تعطیلات سرگرم کننده خانواده است. کسانی که ترجیح می دهند یک تجربه گذاشته بیشتر می تواند در یکی از سواحل شنی متعدد کوش آداسی را ارائه کرده است، که میزبان به sunbeds، چتر و ورزشهای آبی مختلف را شل کنید.

کوش آداسی بهشت ​​خریداران است با طیف بی پایان از مغازه ها و بازارها ارائه ارزش بسیار عالی در کالاهای واقعی تقلبی طراح، فرش، چرم، جواهرات، سوغات، از ابریشم و لباس است. بازار بزرگ در کوش آداسی یکی از بزرگترین مخازن گنج خرید ترکیه و لذت به اکتشاف است.

است مقدار زیادی در طول روز برای انجام وجود دارد اما، هنگامی که شما به پایان رسید کار بر روی قهوهای مایل به زرد یا برای خرید معامله، شهر واقعا زنده می آید. کافه ها و رستوران ها بسیار کمی که بستر سنگ فرش خیابان و بلوار با نخل کوش آداسی تمایل به زنده شدن و این زمانی که لذت واقعی شروع می شود. هیچ چیز بهتر به انجام بیش از برای یک نوشیدنی رفتن قبل از شام و تماشای غروب آفتاب زیبا وجود دارد. کوش آداسی دارای مقدار زیادی از رستوران ها را انتخاب کنید، در خدمت بسیاری از غذاهای مختلف است که تهیه کردن برای هر گردشگران طعم. شب زنده داری های رنگارنگ با با انواع کافه ها، کافه ها و باشگاه ارائه اتمسفر متفاوت است به حزب شب دور و زمان خود را در کوش آداسی یکی از به یاد داشته باشید!

آیا دوست دارید روز تنبل توسط استخر آفتاب گرفتن، گشت و گذار و یا روز عمل بسته بندی شده در گشت و گذار – کوش آداسی همه را دارد.
توسط پرواز

۲ فرودگاه بزرگ بین المللی در نزدیکی کوش آداسی وجود دارد. یکی از اولین فرودگاه بین المللی ازمیر (ADB) است که ۸۰ کیلومتر به دور از کوش آداسی و یکی دیگر بدروم فرودگاه (BJV) است که ۱۳۰ کیلومتر از کوش آداسی است. راه های مختلفی برای رسیدن به کوش آداسی از کسانی که فرودگاه وجود دارد. گرفتن یک انتقال خصوصی و یا استخدام یک تاکسی دو گزینه هستند.

با کشتی

شما می توانید کوش آداسی توسط کشتی های کروز مراجعه کنید و یا شما می توانید یک کشتی از جزیره یونانی ساموس به تور کوش آداسی است. ۲ کشتی روزمره بین Samos و کوش آداسی در طول فصل بالا وجود دارد. ۰۸:۳۰ در صبح و ۱۷:۰۰ بعد از ظهر. برنامه در معرض تغییر با توجه به فصلی، آب و هوا و شرایط دریا. دریافت اطلاعات روشنی در مورد بار قبل از ساخت برنامه خود را.

با ماشین

جاده های اصلی از استانبول، کاپادوکیه یا آنتالیا از طریق شهر سوکه در جنوب و ازمیر از طریق سلجوق در شمال به کوش آداسی از آیدین متصل می شود.
اگر شما به از فرودگاه Izmir آینده، شما باید ۳ گزینه های مختلف برای رسیدن به کوش آداسی: زیر جاده جزئی زیر خط ساحلی از طریق روستاها، جاده اصلی قدیمی و یا بزرگراه با تلفات (خروج از Selcuk).

با اتوبوس

کوش آداسی ایستگاه اتوبوس اصلی میزبان شرکت های اتوبوس چند از سراسر ترکیه. در فصل بالا، شما می توانید دسترسی مستقیم به تقریبا تمام شهرستانها عمده و محبوب از جمله استانبول، آنکارا، نوشهیر، و آنتالیا پیدا … روزمره اتوبوس به طور منظم در حال اجرا بین ازمیر و کوش آداسی وجود دارد. در زمستان در هر ساعت و در فصل تابستان هر نیم ‘ñ ساعت، اتوبوس بین ایستگاه های اتوبوس کوش آداسی و ازمیر به کار گیرند. این سفر حدود ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه طول می کشد.

از فرودگاه ازمیر، متاسفانه هیچ دسترسی مستقیم به کوش آداسی با اتوبوس وجود دارد. فرودگاه و ایستگاه اتوبوس در دو طرف متفاوت از ازمیر واقع شده و شما نیاز به رفتن به مرکز شهرستان ازمیر است که پس از آن حدود ۱۵ کیلومتر یک اتوبوس یا تاکسی به ایستگاه اتوبوس است.
ما نشان می دهد شما را به سازماندهی انتقال خود را قبل از شما در فرودگاه برای تور کوش آداسی از از دست دادن زمان و یا هر گونه مشکل می رسند. مسافرت ها خود را به کوش آداسی شما را بیش از داشتن حمل و نقل خود را برگزار شده توسط ما هزینه. لطفا در صورت تمایل با ما تماس بگیرید در هر زمان اگر شما هر گونه مسائل احساس.
اطراف کوش آداسی

یکی می توانید در اطراف کوش آداسی یا با مینی بوس (Dolmus)، تاکسی یا اجاره اتومبیل / روروک مخصوص بچه است.
همه مینی بوس را خاموش از ایستگاه اتوبوس بر روی نقشه کلیک مرکزی در سمت چپ.
راه دوم به اطراف کوش آداسی با تاکسی. متر تاکسی بار بین دو ۲۴:۰۰ – ۰۶:۰۰٫
راه سوم به اطراف است با اجاره یک ماشین یا یک روروک مخصوص بچه ها.

۳ راه عمده برای دور در کوش آداسی وجود دارد. اولین و رایج ترین روش است توسط سرویس مینی بوس (به نام Dolmus در ترکیه) که در طول فصل بالا است که بین مه ۱ و اکتبر ۱ مینی بوس راه ها و متوقف می شود در شهر نمایش داده می شود ۷:۳۰-۱۲:۰۰ دسترس است با نشانه مینی بوس های جاده ها است. برای مینی بوس و مسیرهای در نقشه شهر با کلیک بر روی سمت چپ.

راه دوم به اطراف در شهر است با تاکسی. تاکسی هستند مفید به خصوص در اواخر شب که در آن اجرا می شود متری دو برابر شود. تور کوش آداسی بسیاری از مقاصد داخل شهر نزدیک (بیشتر از ۵ دقیقه وسیعی) بنابراین متر تاکسی صدمه دیده است که بسیار می باشد.

راه سوم به اطراف در شهر است با پای پیاده. بسیاری از شهر نسبتا مسطح است و از مناظر خوب است. به راه رفتن را از یک سر شهر به یکی دیگر از ۳۰ دقیقه طول می کشد.

کوش آداسی است که نه تنها آفتاب خیس سواحل، مساجد دیدنی و جذاب و کباب خوشمزه است. فعالیت در ارائه، شب زنده داری، هتل ها بزرگ، جو، غذای خوشمزه، خرید، مردم، آب و هوا فوق العاده، مناظر زیبا و تاریخ treasureable همه بخشی از چه چیزی باعث آن بزرگ است. کوش آداسی مقصد تعطیلات ایده آل برای تک آهنگ، زوج ها، خانواده، و یا بازنشستگان، ارائه چیزی برای همه است. کشف کوش آداسی امروز!

 • * دیوارهای شهرستان – فقط یکی از سه دروازه هنوز باقی است.
 • * کالجی Camii – مسجد در ۱۶۱۸ برای وزیر اعظم Okuz کارا محمد پاشا ساخته شده است.
 • * Okuz محمد پاشا کاروانسرای. در نزدیکی اسکله ها، در سال ۱۶۱۸ به عنوان قوی اتاق برای کالا از ملوانان ساخته شده است.
 • * Guvercin آدا – شبه جزیره در پایان از خلیج، دارای یک قلعه و سواحل شنا، از جمله یک ساحل خصوصی و کافی نت با در نظر تماس در سراسر خلیج به بندر کوش آداسی. در سواحل عمومی در تماس از شبه جزیره، در سمت دریا باز وجود دارد.
 • * Kirazli روستای – سنتی از ۱۲km کوی ترکیه از تور کوش آداسی رسیده است که توسط درایو منظره بیش از تنگه. به خوبی توسط شهروندان ترکیه به دنبال یک بازگشت به طبیعت بازدید و لذت بردن از نسیم خنک در طول ماه های تابستان و گرم دیدگاه های شگفت
 • انگیز. * Yilanci Burnu – یک شبه جزیره دوم فراتر Guvercin آدا. احتمالا محل حل و فصل اصلی Neopolis. برخی از دیوارها قابل مشاهده است. سواحل و باشگاه های ساحل در اینجا وجود دارد.
 • * Pygale – از ۳km شمالی، نقطه کوچک در پشت هتل Pigale. هنگامی که پناه از آگاممنون. هنوز هم به کاوش های باستان شناسی.
 • * همچنین چند آب پارک ها با موج استخر، اسلاید سفید آب در نزدیکی شهر واقع شده است: بزرگترین هستند ورزشهای آبی فانتزی NBGS بین المللی، همراه با Adaland و ورزشهای آبی زمین.
 • * خانمها ساحل – در نزدیکی شهر، در کنار Imbat هتل، نام به خاطر آن یک بار برای آبتنیکنندگان زن جدا شد. اکنون برای همه و کاملا مشغول است.
 • * Kadikalesi – پنجره قلعه / بیزانس، ۱۰km به امتداد جاده کوش آداسی-داودلار،
 • * Panionium – 25 کیلومتر (۱۶ مایل) جنوب کوش آداسی، در جاده داودلار-Guzelcamli های. هنگامی که محل ملاقات مرکزی لیگ ایونی. ویرانه در وضعیت بدی هستند و اصالت خود را مورد مناقشه است. (نگاه کنید به Panionium).
 • * دیلک پارک ملی شبه جزیره. جنوبی کوش آداسی، در شهر از Guzelcamli آغاز می شود. خلیج دوست داشتنی و سفر با قایق از Guzelcamli های یک راه خوب برای بازدید است.

کوش آداسی متورم ترین شهرهای تعطیلات رفت و آمد مکرر در جنوب ساحل دریای اژه است، پر از shiploads از گردشگران در فصل تابستان که بیش از بزرگ جمعیت در طول سال چندین بار.

هنگامی که یک روستای کوچک، امروز شهر شلوغ با بارکس می نویسد، فرش و چرم مغازه ها بسته بندی شده.

این نزدیکی به خرابه های افسس و آن را پایه ایده آل برای کشتی های کروز دریای اژه است.

کوش آداسی در میان مناظر ساحلی پر زرق و برق و سایت های مختلف باستان شناسی، از جمله سه شهرک ایونی به خوبی حفظ شده از ملیت، Priene و Didyma واقع شده است.

در بسیاری از هتل های خوب وجود دارد و کشتی آن پیوند با جزایر یونانی در نزدیکی Samos و میکونوس.

 

خدمات ما:

 • قیمت تور کوش آداسی
 • تور لحظه آخری
 • تور کوش آداسی ارزان
 • تور ترکیه
 • قیمت تور کوش آداسی
 • بلیط کوش آداسی
 • رزرو هتل در کوش آداسی

ارسال پاسخ